Webbplatsen använder cookies för att förbättra webbplatsen för användaren, till exempel för att kunna anpassa en webbplats efter besökarens önskemål och val.

En cookie är en liten textfil som lagras på din dator. En permanent cookie ligger kvar på besökarens dator under en bestämd tid. En sessionscookie lagras tillfälligt i datorns minne under tiden en besökare är inne på en webbsida. Sessionscookies försvinner när du stänger din webbläsare. Vi samlar inte in och sparar inte uppgifterna som överförs till vår hemsida.

Vår webbplats innehåller länkar till tredje parts webbplatser. Dessa länkar är endast för informationssyfte. Eftersom vi saknar kontroll över innehållet på dessa webbplatser eller dess material ansvarar vi inte heller för dess innehåll. Vi ansvarar inte heller för skador eller förluster som skulle kunna uppstå vid användning av dessa länkar

Vår webbplats använder Google Analytics som ett hjälpmedel för att få en bild av hur besökare använder webbplatsen. Denna information används i syfte att utvärdera besöksstatistik, exempelvis använder vi rapporter av besöken på webbplatsen för att förbättra innehåll, navigation och struktur.

Aktuellt

Auktion! Buda på en Breaz Z1

Breaz har skänkt denna mini- CPAP att auktioneras ut till våra medlemmar.
Z1:an kan förses med ett batteripack och användas på ställen där det saknas
nätanslutning. Uppgift om var man köpa den och till vilket pris kommer att lämnas av oss.

Hela det belopp som blir resultatet av auktionen går till Ukrainas folk via Röda Korset, Rädda Barnen och FN.
Utgångsbudet är 4.000.- (inköpsvärde är 6.500.-)
Auktionen pågår till den 8 maj 20.00.

Vi meddelar buden till de som deltar så snart budet har kommit in och de redovisas dagligen här på hemsidan.

Aktuellt högsta bud: 6 500 kr (inkom 1 maj (tidigare bud: 4 500, 6 000, 6 200)

Högsta budet per den 8 maj 20.00 exakt har vunnit BREAS Z1 som väger 290 gr

    Mitt bud på BREAS Z1

    Denna webbplats är skyddad av reCAPTCHA
    och Google Privacy Policy och Terms of Service är tillämpliga.